Ekologické podpalovače

Ekologické podpalovače

Jsme česká firma, která ví, že ekologie je důležitá. Naše ekologické podpalovače z dřevité vlny jsou skvělým pomocníkem při zatápění:

- v krbech

- v kotlích na tuhá paliva

- v kamnech 

- nebo při podpalování dřevěného uhlí v grilu

Díky dlouhé době hoření (až 12 minut), jsou tyto ekologické podpalovače vhodné všude tam, kde se používá otevřený oheň. Nepotřebujete ani třísky, ani papír. Díky použitému přírodnímu materiálu našich podpalovačů se nemusíte obávat zápachu ani nepříjemného štiplavého kouře.

Námi vyrobené podpalovače zapálí Váš krb, gril i kamna bez zbytečných starostí, jedním škrtnutím. 

Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiál podpalovačů, doba použitelnosti je velmi dlouhá. Nevadí, když je nespotřebujete za jednu topnou sezonu, tyto ekologické podpalovače vydrží díky přírodnímu materiálu do mnoha dalších.

Víme, že potřeba každé domácnosti je jiná. Proto nabízíme několik variant balení našich podpalovačů. Vyberete si krabičku s 24ks podpalovačů , kterou oceníte při letním grilování, stačí Vám občas zatopit s balením 50kspodpalovačů určitě neuděláte chybu, nebo se chcete zásobit na celou zimu?  S balením 200ks přírodních ekologických podpalovačů to bude to pravé ořechové.

Záleží jen na Vás, co si vyberete.